Konsultacje dla rodziców

  • Drukuj

 

                            KONSULTACJE DLA RODZICÓW

W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

 

lp.

nazwisko i imię nauczyciela

dzień tygodnia

godzina

miejsce

 1.

Adamiec Krzysztof

środa

9:45 – 10:30

pok. nauczycielski

s.15

 2.

Augustyniak Agnieszka

środa

10:45 – 11:30

pok. nauczycielski

s.15

 3.

Caban Ewa

wtorek

8:50 – 9:35

pok. naucz. w-f

 4.

Cydzik Marta

 

10:45 – 11:30

s. 04 B

 5.

Czerniawska Joanna

czwartek

9:45 – 10:30

pok. nauczycielski

s.15

 6.

Dul Lidia

środa

13:25 – 14:10

s. 06 B

 7.

Dziuba Renata

środa

8:50 – 9:35

pok. nauczycielski

s.15

 8.

Filistyńska Joanna

wtorek

9:45 – 10:30

pok. nauczycielski

s.15

 9.

Filistyński Andrzej

środa

9:45 – 10:30

pok.

nauczycielski

s.15

 10.

Górska - Herdzik Beata

poniedziałek

10:45 – 11:30

pok. nauczycielski

s.15

 11.

Gumiela - Konarska Izabela

wtorek

9:45 – 10:30

pok.

nauczycielski

 12.

Izydorczyk Ewa

wtorek

9:45 – 10:30

s.011

 13.

Jakubowska Małgorzata

czwartek

9:45 – 10:30

pok. nauczycielski

s.15

 14.

Jasiński Wojciech

środa

9:45 – 10:30

pok. naucz. w-f

 15.

Kalisz Magdalena

czwartek

9:45 – 10:30

pok. nauczycielski

s.15

 16.

Klimek Renata

piątek

8:50 – 9:35

pok. nauczycielski

s.15

 17.

Maksymowicz Jadwiga

wtorek

10:45 – 11:30

s. 101 B

 18.

Marek Dariusz

poniedziałek

10:45 – 11:30

pok. naucz. w-f

 19.

Marek Sylwia

piątek

8:50 – 9:35

pok. nauczycielski

s.15

 20.

Marzec Martyna

środa

10:45 – 11:30

s. 106 B

 21.

Mazur Justyna

poniedziałek

9:45 – 10:30

s. 103 B

 22.

Nowak Jadwiga

wtorek

10:45 – 11:30

pok. nauczycielski

s.15

 23.

Ostaszewska Barbara

poniedziałek

10:45 – 11:30

pok. nauczycielski

s.15

 24.

Ostrycharz Beata

czwartek

10:45 – 11:30

pok. nauczycielski

s.15

 25.

Parada Sylwia

piątek

9:45 – 10:30

pok. nauczycielski

s.15

 26.

Pochodaj Sylwia

poniedziałek

11:35 – 12:20

pok. nauczycielski

s.15

 27.

Puk Jolanta

środa

9:45 – 10:30

pok. nauczycielski

 28.

Rutyna Monika

wtorek

10:45 – 11:30

pok. nauczycielski

s.15

 29.

Skwarek Zbigniew

wtorek

12:30 – 13:15

pok. naucz. w-f

 30.

Sporys Magdalena

wtorek

10:45 – 11:30

pok. nauczycielski

s.15

 31.

Sudoł Michał

środa

10:45 – 11:30

pok. naucz. w-f

 32.

Szajwaj Renata

wtorek

10:45 – 11:30

s. 06 B

 33.

Szewczak - Świrska Barbara

poniedziałek

9:45 – 10:30

pok. nauczycielski

s.15

 34.

Świder Joanna

środa

9:45 – 10:30

pok. nauczycielski

 35.

Węgiel Artur

poniedziałek

12:30 – 13:15

pok. nauczycielski

s.15

 36.

Wójcik Justyna

czwartek

8:50 – 9:35

pok. nauczycielski

 37.

Wyskwar Jerzy

czwartek

12:30 – 13:15

pok. nauczycielsk

s.15

s.15i

 38.

Zając Krystyna

czwartek

11:35 – 12:20

pok. nauczycielski

s.15

 39.

Zborowska Jadwiga

piątek

15.30 – 16.00

s. 09 B

 40.

Zborowski Mirosław

wtorek

8:50 – 9:35

pok. nauczycielski

s.15