• Aktualności

      • Wizyta przedszkolaków w bibliotece szkolnej

      • Wiek przedszkolny jest doskonałym czasem na rozbudzenie zainteresowań czytelniczych.

         W dniach 11-14 marca przedszkolaki odwiedziły bibliotekę szkolną. Dzieci zwiedziły bibliotekę. Z wielkim zainteresowaniem przyglądały się książkom znajdującym się na półkach, a szczególnie książkom dla dzieci. Bardzo spodobały się im kolorowe i bogato ilustrowane książeczki, które z chęcią oglądały. Dzieci zobaczyły jak wygląda karta czytelnika oraz poznały zasady wypożyczania książek. Dowiedziały się jak należy dbać o książki. Wysłuchały z uwagą bajki pt. „ Straszne skutki oglądania telewizji”. Chętnie odpowiadały na zadawane pytania dotyczące treści książki.

           Spotkanie odbyło się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze. Dla wielu przedszkolaków była to pierwsza wizyta w bibliotece, ale zapewnie nie ostatnia. Dzieci obiecały, że niedługo znów ją odwiedzą.

      • "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci"

      •  

       Drodzy uczniowie i rodzice !!!

       Nasza szkoła przystąpiła do projektu  “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.
       Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

       W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma   bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

       Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły. 

       ,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!’’

       Termin Akcji:           28.02 – 16.03.2022 r.

       Miejsce Akcji:         SZKOŁA PODSTAWOWA W NOWOGRODŹCU

       Operatorem Akcji jest Green Office Ecologic Spółka z o.o. 

       Siedziba Spółki - Warszawa 00-074, ul. Trębacka 4

       Kontakt telefoniczny: 669-482-511 ;  83 341 75 94 wew. 23;  w godz. 8:00 - 16:00

       e-mail: eko.szkoly@greenoffice.co / www.dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl

        

       ZBIERAMY: KOMPUTERY, DRUKARKI, MONITORY, TELEFONY, SPRZĘT RTV I AGD, BATERIE, AKUMULATORY, KABLE, TUSZE ATRAMENTOWE, ITP

       NIE ODBIERAMY TONERÓW  I ŚWIETLÓWEK

        

       Partnerzy akcji:

     • Nagłówek

     • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

      Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.