Alicja online

„Alicja online”

interaktywne spotkanie z bajką.

001W związku z sytuacją jaka zaistniała w naszym kraju i na całym świecie (COVID-19) zespół KTE przygotował dla najmłodszych uczniów naszej szkoły niezwykły spektakl, aby uczniowie mogli jak co roku obcować z teatrem, sztuką i magią. Zgodnie z zasadami bezpieczeństwa aktorzy pojawili się w szkole dzięki połączeniu online. Po każdym spektaklu sala była dezynfekowana. „Alicja online”łączy świat filmu ze światem teatru. W spektaklu wzięła udział grupa aktorów, artystów cyrkowych oraz akrobatów, którzy wzbogacili przedstawienie takimi efektami jak: pokaz ogniowy, taniec na podwieszanej szarfie na wysokości 8m, bańki mydlane, balony oraz ledowe show. Dzieci rozwiązywały zagadki Białego Królika, a w nagrodę otrzymały książeczkę z labiryntami i specjalne okulary. Przedstawienie na długo pozostanie w pamięci najmłodszych.

Jadwiga Maksymowicz

List

Sztuka pięknego pisania w dobie smartfonów

     Związek Literatów Polskich w Szczecinie oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kruszynie zorganizował w listopadzie 2020 roku Konkurs na najpiękniejszy list napisany odręcznie. Celem konkursu było ocalenie od zapomnienia sztuki pisania listów, w tym przykładanie wagi do estetycznego i czytelnego zapisu treści, rozwijanie wyobraźni oraz wyrażania siebie poprzez własne teksty.

     W tej edycji obowiązywał temat „Opowiem Ci swoje marzenie”. Dziewięcioro uczniów z naszej szkoły wzięło udział w tym konkursie. Wielkie gratulacje dla uczennicy klasy VIIIa Mileny Koniecznej, która zdobyła I nagrodę. Malwina Hołyna – z klasy VIa uzyskała wyróżnienie w kategorii kaligrafia. Konkurs miał zasięg ogólnopolski. Zachęcamy wszystkich uczniów do kształtowania swojego charakteru…pisma. Odłóżcie telefony, odejdźcie od komputerów i napiszcie list do…kochanej osoby!

                                                                       Jadwiga Nowak, Małgorzata Jakubowska

milena konieczna    dyplom     dyplom 1

malwina 1     malwina dyplom 

Zapisy

Ogłaszamy zapisy

do Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego

w Nowogrodźcu

na rok szkolny 2021/2022

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu ogłasza

zapisy dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły

do KLASY I na rok szkolny 2021/2022

1. Zapisy dzieci do klasy pierwszej odbywają się w nieprzekraczalnym terminie:

 

od dnia 01 lutego 2021 r. do dnia 26 lutego 2021 r.

 

2. W roku 2021/2022 obowiązek szkolny obejmuje dzieci 7-letnie urodzone w 2014 r.

 

Miejscowości wchodzące w skład obwodu 

Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu.

 

1.Gościszów od nr 282 i powyżej,

2.Kol. Milików,

3.Milików

4.Nowogrodziec,

5.Parzyce od nr 1 do 90,

6.Zabłocie.

W przypadku wyboru innej szkoły niż szkoła obwodowa, rodzice są proszeni o przekazanie informacji, do której szkoły dziecko będzie uczęszczało.

Zapisu dziecka dokonuje osobiście rodzic/opiekun prawny w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 15:30 na podstawie dowodu osobistego rodzicówPrzy składaniu zgłoszenia należy mieć przy sobie akt urodzenia dziecka lub dowód osobisty dziecka – do wglądu.

 

W celu zapisania dziecka należy wypełnić zgłoszenie kandydata do I klasy.

 

Zgłoszenie pobiera się bezpośrednio z sekretariatu lub

ze strony internetowej szkoły:  http://spnowogrodziec.bipszkola.pl/

Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować telefonicznie (75) 73 16 371,

 pocztą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. lub pytać osobiście w sekretariacie szkoły.

 

Zapytanie ofertowe

Zapytanie ofertowe w postępowaniu pn.

"Wybór instytucji finansowej zarządzającej i prowadzącej 

Pracownicze Plany Kapitałowe (PPK)

dla Zakładu Obsługi Szkół w Nowogrodźcu oraz jednostek oświatowych,

dla których Gmina Nowogrodziec jest organem prowadzącym".

http://www.bip-gzosznowogrodziec.pl/index.php/zapytanie-ofertowe-wybor-instytucji-finansowej-zarzadzajacej-i-prowadzace-pracownicze-plany-kapitalowe-ppk-dla-zakladu-obslugi-szkol-w-nowogrodzcu-oraz-jednostek-oswiatowych-dla-ktorych-gmina-nowogrodziec-jest-organem-prowadzacym

Paczka świąteczna

img-4016 a

Paczka świąteczna

Szkolne Koło PCK przystąpiło do ogólnopolskiej akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na Święta” polegającej na organizacji paczek świątecznych.Wychowawcy poinformowali swoich uczniów i ich rodziców o możliwości składania darów w szkole. Zbieraliśmy  produkty żywnościowe oraz chemię gospodarczą. Wystawiliśmy dwa kartony przy wejściach do budynku A i B. Akcja trwała w dniach od 14 do 18 grudnia.Pomimo tego, że uczniów nie było w szkole, udało się zebrać i spakować trzy duże paczki, które przekazaliśmy do potrzebujących osób. Dziękujemy wszystkim darczyńcom oraz wychowawcom i innym pracownikom Szkoły za pomoc w organizacji akcji.

opracowała Joanna Świder opiekun SK PCK