Komputery dla dzieci

W związku z przystąpieniem do konkursu grantowego Zdalna Szkoła+ proszę o informację, czy Państwa dziecku potrzebny jest komputer do nauki zdalnej (jeśli zaistnieje taka potrzeba). Jeśli są Państwo zainteresowani udostępnieniem komputera proszę o kontakt ze szkołą pod nr telefonu 75 73 16 371 lub przesłanie wiadomości w librusie - odbiorca SEKRETARIAT.
Proszę podać ilość dzieci w rodzinie.
 
Prosimy o jak najszybszy kontakt - najpóźniej do 7 lipca (wtorek) do godz. 12:00

Wyprawka do klasy I

Wyprawka do klasy I w roku szkolnym 2020/2021

 

plecak (lekki, z przegródkami z usztywnionymi plecami)

piórnik, gumka, ołówek (miękki), pióro + zmazywacz, krótka linijka z widoczną podziałką

farby plakatowe + 2 pędzelki (cienki i gruby) + kubek na wodę

kredki BAMBINO (świecowe, ołówkowe), pastele

bloki:

  2 techniczne małe kolorowe A4

  2 techniczne małe białe A4

2 rysunkowe format A4

wycinanki – 1 zwykła , 1 samoprzylepna

plastelina 12 kolorów lub więcej

2 zeszyty 16 kartkowe w linię i w kratkę z kolorową liniaturą - podpisane

walizeczka tekturowa na przybory plastyczne (kuferek) - podpisana

1 teczka papierowa lub plastikowa – na rysunki

nożyczki

klej w sztyfcie

1 taśma klejąca

obuwie zmienne na gumowej jasnej podeszwie (dobrze trzymające się na nodze)

strój na w-f (biała koszulka, ciemne spodenki), woreczek oznakowany inicjałami dziecka

strój galowy (dziewczynki: biała bluzka, ciemna spódniczka, białe rajstopy, chłopcy: biała koszula, ciemne, gładkie spodnie)

Wyprawkę szkolną należy podpisać!

Pozostałe rzeczy – podpisane dzieci trzymają na półce w swoim kuferku.

Kolejny sukces naszych uczniów w konkursie "Poznajemy Ojcowiznę"

 

Kolejny sukces naszych uczniów w konkursie „Poznajemy Ojcowiznę”

 

   Ogólnopolski Konkurs Krajoznawczo-Turystyczny „Poznajemy Ojcowiznę” od wielu lat cieszy się w naszej szkole dużym zainteresowaniem. Uczniowie mają możliwość badania historii swoich rodzin, a także opisywania ciekawych zabytków związanych z miejscem zamieszkania.

    W tym roku naszą szkołę kolejny raz reprezentowali: Kamil Skrzypacz z kl. VIII a, Dariusz Czajkowski z kl. VII a, Zofia Orawiec z kl. V a, Julia i Dominik Dzioba z kl. VI b.

  W konkursie powiatowym prace naszych uczniów zostały wysoko ocenione i zakwalifikowane do etapu wojewódzkiego.

   W kategorii prac zbiorowych Julia i Dominik Dzioba zdobyli I miejsce za „Historię naszej rodziny”.

  W kategorii prac indywidualnych III miejsce przypadło Kamilowi Skrzypaczowi za „Historię gliną malowaną”. Prace zostały napisane pod kierunkiem p. Sylwii Parady.

Wyróżnienia otrzymali:

    Zofia Orawiec za „Wieże Nowogrodźca” - praca pod kierunkiem p. Beaty Ostrycharz

i Dariusz Czajkowski za „Giessmansdorf, czyli wioska z niezwykłą historią” - opiekunką pracy jest p. Sylwia Parada.

   W konkursie wojewódzkim organizowanym przez PTTK „Sudety Zachodnie” w Jeleniej Górze również prace naszych uczniów zostały docenione. Komisja przyznała Dariuszowi Czajkowskiemu II miejsce. Jego opowieść o Gościszowie została skierowana do Finału Ogólnopolskiego jako wyróżnienie specjalne Komisji Konkursowej. Prace Zosi, Kamila, Julii i Dominika zostały wyróżnione.

 

 

Gratulujemy sukcesu!

 

ojcowizna   

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

W związku z obecną sytuacją spowodowaną COVID-19, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu informuje, że w tym roku szkolnym uczniowie klas I-VII będą mieli zakończenie roku szkolnego online 26 czerwca o godz. 11:00

Świadectwa będzie można odebrać w sekretariacie od 29 czerwca do 31 lipca lub we wrześniu w sekretariacie szkoły w godzinach 8:00-14:00

Uczniów klas VIII proszę o przybycie do szkoły w dniu 26 czerwca w następującym porządku:

godz. 8:00 - kl. VIII c

godz. 9:00 - kl. VIII b

godz. 10:00 - kl. VIII a

 

Dyrektor

Urszula Troszczak-Krzywdzińska

Przydział uczniów na egzamin

Przydział uczniów na egzamin*

16 czerwca 2020 r. (wtorek) – j. polski

17 czerwca 2020r. (środa) – matematyka

 

komisja

nr

Uczniowie

(numer w dzienniku)

sala/klasa

1

A01

A 03 - A10

A 12 – A21

A 23 – A 26

B1 – B 5

B 7 -B 27

C2 – C 24

 

Sala gimnastyczna

72 osób

( wejście od strony przedszkola,

zbiórka przed wejściem do budynku pod opieką wychowawcy)

4

C 1

29A

1 osoba

(wejście główne,

budynek A

6

A 02, A 11

A 22

B 06

s. 28 A

4 osoby

( wejście główne)

budynek A

18 czerwca 2020r. (czwartek) – język obcy

 

komisja

nr

Uczniowie

(numer w dzienniku)

sala/klasa

1

A 01, A 03 – A 06

A8. A 10

A 12 –A14

A 16 - A20

A 23 – A 26

C 2 – C 24

 

aula

42 osób

j. niemiecki

( wejście główne, budynek B)

2

A 7, A 9

A 15, A 21

B 1 – B5

B 7 – B 11, B 27

07A

świetlica

15 osób

j. angielski

(wejście główne, budynek A)

3

B 12 – B 26

 

016B

świetlica

15 osób

j. angielski

( wejście od podwórka, drzwi, którymi wchodzą dzieci przedszkolne) budynek B)

4

C 1

s.29A

1 osoba

j. niemiecki

( wejście główne, budynek A)

5

A 02

A22

s.28A

2 osoby

j. niemiecki

( wejście główne, budynek A)

6

A 11

 

s. 26 A

1osoba

j. angielski

( wejście główne, budynek A)

7

B 6

s.27A

1 osoba

j. angielski

( wejście główne, budynek A)

J. niemiecki – 45 osoby J. angielski – 32 osoby

* wychowawca zarządza zbiórkę o wyznaczonej godzinie, z zachowaniem reżimu sanitarnego i kieruje uczniów do wskazanego miejsca

Uwaga!

Klasa VIII A – przychodzi każdego dnia na godzinę 8.00

Klasa VIII B – przychodzi na godzinę 8.20

Klasa VIII C przychodzi na godzinę 8.40